Zapisz się na Kurs Małżeński Online

Czym jest Kurs Małżeński?

Kurs Małżeński to seria siedmiu spotkań stworzonych po to, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji i budowaniem silnego małżeństwa. Każde ze spotkań trwa około dwie godziny, połowa tego czasu przeznaczona jest na rozmowę pomiędzy partnerami.

Nicky i Sila Lee, autorzy książki „Niezbędnik Małżeński”, opracowali Kurs Małżeński z myślą o parach, poszukujących praktycznego sposobu na wzmocnienie relacji. Kurs ma na celu pomóc parom w zbudowaniu silnych fundamentów relacji, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

Dla kogo jest Kurs Małżeński?

Kurs Małżeński skierowany jest dla par, które chcą wzmocnić swoją relację. Niektóre pary biorą udział w Kursie by świadomie zainwestować w swoją relację, inne po prostu szukają konkretnej pomocy. Tak czy inaczej, Kurs oferuje podstawowe narzędzia i praktyczne pomysły, które pomagają zbudować związek na całe życie. Kurs Małżeński oparty jest na zasadach chrześcijańskich ale przeznaczony jest dla wszystkich par – nie tylko tych ze środowiska kościelnego.

Jak wziąć udział w Kursie Małżeńskim Online?

Kurs będzie obejmował siedem cotygodniowych spotkań, każde w tym samym dniu tygodnia i o tej samej godzinie. Co ważne, będziecie mogli uczestniczyć w nim, przebywając w zaciszu własnego domu. Zachęcamy Was do przeżycia tego czasu w atmosferze randki. Nie zapomnijcie o świecach, przekąskach i napojach. Zaproście starsze dzieci do innego pokoju, a młodsze ułóżcie do snu! Postarajcie się, aby był to jak najbardziej wyjątkowy czas. Wszystko, co oprócz tego potrzebujecie zrobić, to zarejestrować się na Kurs, a my wyślemy Wam link do dołączenia do Kursu online.

Za udział w Kursie nie będą pobierane opłaty. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to zakup dwóch egzemplarzy „Podręcznika Uczestnika” – dla Ciebie i Twojego współmałżonka. Można je zakupić w Sklepie Alpha Polska.

Sesje obejmują następujące tematy:

Sesja 1.

Mocne fundamenty

Nauczcie się wzajemnie rozumieć swoje potrzeby

Sesja 2.

Sztuka komunikacji

Jak komunikować się efektywnie

Sesja 3.

Rozwiązywanie konfliktów

Opracujcie metody rozwiązywania konfliktów i sporów

Sesja 4.

Moc przebaczenia

Dowiedzcie się, jak przepraszać i przebaczać sobie nawzajem

Sesja 5.

Wpływ rodziny - przeszłość i teraźniejszość

Rozpoznajcie jak wychowanie wpływa na Waszą relację

Sesja 6.

Dobry seks

Znajdźcie sposoby rozwijania relacji seksualnej

Sesja 7.

Miłość w działaniu

Odkryj „język miłości” Twojego partnera i jak właściwie okazywać mu miłość

Zapisz się na Kurs Małżeński Online​

Wprowadź w pola obok informacje o Tobie oraz Twoim partnerze/partnerce. Wybierz dzień tygodnia, w który chcielibyście uczestniczyć w spotkaniach online. Na podane adresy e-mail zostanie do Was wysłana informacja o kwestiach organizacyjnych oraz link do spotkania.

Istnieje możliwość dołączenia do Kursu od drugiego spotkania!

Uwaga! 
Udział w Kursie jest bezpłatny. Jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to zakup dwóch egzemplarzy „Podręcznika Uczestnika” – dla Ciebie i Twojego współmałżonka. Można je zakupić w Sklepie Alpha Polska. Zachęcamy do skorzystania z kodu promocyjnego: “KMonline2020”, który umożliwi Wam darmową wysyłkę materiałów (dotyczy wyłącznie zamówień na terenie Polski).

Wybierz terminy spotkań:

Zobacz fragment „Podręcznika Uczestnika”

Zapoznaj się z poniższym fragmentem „Podręcznika Uczestnika”, aby dowiedzieć się, czego możesz się spodziewać w trakcie spotkań Kursu Małżeńskiego. Publikacja ta będzie dla Was pomocą w prowadzeniu owocnych rozmów. Poniższy fragment pochodzi z Sesji 7: Miłość w działaniu.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o napisanie e-maila na adres: kontakt@kursymalzenskie.org