Weź udział w Kursie Małżeńskim Alpha Online

Czym jest Kurs Małżeński Alpha?

Kurs Małżeński Alpha to cykl siedmiu spotkań, opracowanych w taki sposób, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji. Każde ze spotkań trwa około dwie godziny, połowa tego czasu przeznaczona jest na rozmowę pomiędzy partnerami.

Nicky i Sila Lee, autorzy książki „Niezbędnik Małżeński”, opracowali Kurs Małżeński Alpha z myślą o parach, poszukujących praktycznego sposobu na wzmocnienie relacji. Kurs ma na celu pomóc parom w zbudowaniu silnych fundamentów relacji, nauczyć efektywnej komunikacji i pokazać jak najlepiej radzić sobie z różnicami.

Kurs będzie prowadzony w oparciu o zrealizowaną w 2020 roku polską wersję językową Serii Filmowej Kursu Małżeńskiego Alpha. Zobacz poniższy zwiastun…

Dla kogo jest Kurs Małżeński Alpha?

Kurs Małżeński Alpha skierowany jest do par, które chcą wzmocnić swoją relację. Niektóre pary biorą udział w Kursie, by świadomie zainwestować w swoją relację, inne po prostu szukają konkretnej pomocy. Tak czy inaczej, Kurs oferuje podstawowe narzędzia i praktyczne pomysły, które pomagają zbudować związek na całe życie. Kurs Małżeński Alpha oparty jest na zasadach chrześcijańskich, ale przeznaczony jest dla wszystkich par – nie tylko tych ze środowiska kościelnego.

Jak wziąć udział w Kursie Małżeńskim Alpha Online?

Kurs będzie obejmował siedem cotygodniowych spotkań, w których będziecie mogli uczestniczyć, przebywając w zaciszu własnego domu.

Do wyboru są dwie opcje uczestnictwa:  z prowadzącymi (np. w formie wideokonferencji na Zoom’ie) oraz w wersji „zrób to sam” (na Platformie Online).

Zachęcamy Was do przeżycia tego czasu w atmosferze randki. Nie zapomnijcie o świecach, przekąskach i napojach. Zaproście starsze dzieci do innego pokoju, a młodsze ułóżcie do snu! Postarajcie się, aby był to jak najbardziej wyjątkowy czas. Wszystko, co oprócz tego potrzebujecie zrobić, to zarejestrować się na Kurs!

W przypadku Kursu w formie online z prowadzącymi (np. na Zoomie), jedyny koszt, jaki trzeba ponieść, to zakup dwóch egzemplarzy „Przewodnika Uczestnika” – dla Ciebie i Twojego współmałżonka. Udział w Kursie na Platformie Online wiąże się z dodatkową opłatą, która przeznaczona jest na utrzymanie Platformy oraz rozwój Kursów Małżeńskich w Polsce.
 

Zobacz poniższy fragment „Przewodnika Uczestnika”…

Sesje obejmują następujące tematy:

Sesja 1.

Wzmacnianie więzi

Nauczcie się wzajemnie rozumieć swoje potrzeby i pragnienia emocjonalne

Sesja 2.

Sztuka komunikacji

Jak komunikować się efektywnie

Sesja 3.

Rozwiązywanie konfliktów

Opracujcie metody rozwiązywania konfliktów i sporów

Sesja 4.

Moc przebaczenia

Dowiedzcie się, jak przepraszać i przebaczać sobie nawzajem

Sesja 5.

Wpływ rodziny

Rozpoznajcie jak wychowanie wpływa na Waszą relację

Sesja 6.

Dobry seks

Znajdźcie sposoby rozwijania relacji seksualnej

Sesja 7.

Miłość w działaniu

Odkryj „język miłości” Twojego partnera i jak właściwie okazywać mu miłość

Wybierzcie opcję, która Wam odpowiada

Kurs Małżeński Alpha Online z prowadzącymi

  • terminy i godzina spotkań są stałe
  • wykłady Kursu są Wam prezentowane przez prowadzących poprzez narzędzie, na którym odbywa się spotkanie (Zoom, YouTube)
  • jedyny koszt, jaki ponosicie, to zakup dwóch egzemplarzy „Przewodnika Uczestnika”
  • Wasi prowadzący zadbają o to byście o niczym nie zapomnieli, w razie pytań lub wątpliwości są do Waszej dyspozycji, również poza spotkaniami

Platforma Kursu Małżeńskiego Alpha Online

  • terminy oraz godzina spotkań zależą od Was!
  • odcinki udostępniane są Wam kolejno w Waszym panelu uczestnika, w odstępach tygodniowych
  • dodatkowa opłata, poprzez którą wspieracie rozwój Platformy i Kursów Małżeńskich w Polsce
  • jeżeli podczas trwania Kursu będziecie mieli pytania lub potrzebowalibyście dodatkowej pomocy, możecie skontaktować się z nami poprzez: [email protected]